Jak sie przygotować do czesania

Często zadawane pytania

1Fryzjer z dojazdem - na jakim terenie Pani działa?
Oferuję swoje usługi na terenie Warszawy i okolic. Zakres dojazdu ustalany jest indywidualnie i zależy od ilości obsługiwanych osób.
2Czy obsługuje Pani GOŚCI weselnych?
TAK, pod warunkiem, że ustalone to zostanie wcześniej i nie będzie kolidować w terminarzu PANNY MŁODEJ. Istnieje również możliwości przyjazdu z drugim fryzjerem, który zajmie się pozostałymi osobami. Dla mnie Panna Młoda jest osobą priorytetową.
3 Czy wymagana jest fryzura próbna?
Bezwzględnie preferuję wykonanie fryzury próbnej. Moje doświadczenie pokazuje, że jest to czas niezbędny na ustalenie wielu szczegółów. Począwszy od stylizacji poprzez zapoznanie się z włosami i spokojne ustalenie wielu spraw, które są niezbędne, aby później w dniu ślubu bez nerwów wykonać idealną fryzurę.
4Ile przed weselem zamówić usługę?
Nie ma jakiejś sztywnej zasady, jednakże ja preferuję pierwszy kontakt na 2-3 miesiące przed data ślubu i na pewno wtedy, gdy wybrana jest już suknia ślubna.
5Czy obsługuje Pani obcokrajowców?
Tak. W swojej karierze miałam okazję obsługiwać gości z Emiratów Arabskich, USA, Ukrainy, Rosji, Wielkiej Brytanii i innych krajów. Posługuję się językiem angielskim i rosyjskim w stopniu umożliwiającym ustalenie potrzeb klienta.
6Czy świadczy Pani inne usługi?
Chociaż w obecnej chwili skupiam się na obsłudze wesel i innych imprez okolicznościowych, istnieje możliwość umówienia się na inne usługi wymienione w cenniku. W swojej karierze zawodowej miałam okazję obsługiwać wiele osób starszych i niepełnosprawnych, wymagających indywidualnego podejścia i poświęcenia specjalnej uwagi. Takie usługi również są możliwe do wykonania.
7Co to jest Trwała Headlines?
Trwała jest zabiegiem fryzjerskim o bardzo złej sławie. Kojarzy się z niszczeniem włosów, dlatego wiele Pań dbających o swoje pasma w ogóle nie bierze pod uwagę możliwości jej wykonania. Tymczasem nowoczesne fryzjerstwo oferuje znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie. To trwała Headlines. Zabieg ten jest szczególnie polecany Paniom, które chcą uzyskać efekt uniesienia włosów u nasady. Trwała Headlines to zupełnie inne spojrzenie na zabieg. Włosy nie uzyskują tak wyraźnego skrętu, jednak w zamian unoszą się u nasady i nie opadają. Fryzura zyskuje piękną objętość, kosmyki są puszyste i miłe w dotyku, wydają się bardziej sprężyste. Dodatkowo włosy dużo łatwiej się układają, nawet kilka tygodni po zabiegu. Tajemnica tkwi w stosowaniu odpowiednich i bezpiecznych kosmetyków. Dobrze wykonana trwała jest bardzo bezpieczna dla włosów, nie obciąża ich i nie wpływa na ich osłabienie. Jest to zabieg nieinwazyjny, którego efekt utrzymuje się nawet przez 6-8 tygodni. Włosy zostają pięknie uniesione u nasady i uzyskuje się także delikatne fale.